šAtNíK pOdLe HoRoSkOpU

25. září 2008 v 20:49 | Werča |  *Obrázky
* Beran *
Jací jsou: Jejich typickým rysem je aktivita, asertivita, zápal pro věc, někdy až agresivita a netaktnost.
Zaměřte se na: hlavu
Co jim sluší: Začněte u kadeřníka. Na péči o účes Berani často 'ulítávají'. Můžete účes ozdobit vtipnými módními sponkami a gumičkami, budou vám slušet kovbojské klobouky, baseballové čapky, šátky, bekovky, v zimě oceníte módní beranice. Berana skvěle zvýrazní i nápadné líčení. Vaší barvou je červená!

* Váhy *

Jaké jsou: O Váhách se říká, že jsou diplomati. Vždy berou ohled na partnera, jsou mírné, mají smysl pro krásu. Někdy mohou být nerozhodné, marnivé, až povrchní.
Zaměřte se na: pas a bedra
Co jim sluší: Energii v oblasti pasu podpořte výrazným páskem. Volte hlavně jemné pastelové barvy, například růžovou. Na Váhách vynikne tetování v oblasti beder - zkuste třeba jen jednorázové nebo henu.

* Blíženci *

Jací jsou: Blíženci bývají komunikativní, přizpůsobiví, zvídaví, ale někdy mohou sklouznout k povrchnosti a přelétavosti.
Zaměřte se na: ruce, paže, ramena
Co jim sluší: Dojděte si na manikúru a cestou domů si pořiďte nějaký pěkný náramek nebo prstýnek. V létě můžete zaexperimentovat s tetováním henou. Blíženci by měli nosit stále velmi módní vyšívané ornamenty. Sluší jim většina barev, takže mají na výběr.

* Střelci *

Jací jsou: Mají otevřenou a veselou povahu, rádi objevují filozofické pravdy světa. Typická je pro ně vitalita. Někdy však rádi přehánějí a bývají ve své upřímnosti trochu krutí.
Zaměřte se na: stehna a hýždě
Co jim sluší: Správný esprit Střelcům dodají kraťasy, kapsáče nebo výšivky. Ideální jsou džíny s výšivkou na stehnech a v oblasti zadních kapes. Z barev vsaďte na šedou a modrou.

* Býk *

Jací jsou: Býk se vyznačuje realistickým uvažováním, stabilitou, smyslností, někdy až požitkářstvím, ale i umíněností, těžkopádností a odmítáním změn.
Zaměřte se na: krk a šíji
Co jim sluší: Noste šály, šátky, límečky a zajímavé dekolty. Nejlépe vám sedne zlatohnědá barva.

* Štír *

Jací jsou: Štíry nejlépe charkterizuje náruživost. Intenzita prožívání, pronikavost, magičnost, anebo také posedlost, mstivost a sebetrýznění.
Zaměřte se na: rozkrok
Co jim sluší: Ke štíří energii patří nošení výrazných sexy spodních kalhotek a střihů zdůrazňujících střední partie. Pro Štíra hraje i vše, co se týká intimní hygieny, depilace, tetování...

* Rak *

Jací jsou: Rak je stvoření vnímavé, emotivní, domácké, se smyslem pro rodinu, lehce může sklouznout i do určité dětinskosti, snadno se urazí a podléhá náladám.
Zaměřte se na: ňadra, oblast žaludku
Co jim sluší: Raci, nešetřete! Klidně utraťte nechutně vysokou sumu za podprsenku, nejlépe hráškově zelenou - ta posílí vaši energii. Stejné barvy se nebojte ani u svrchního oblečení.

* Kozoroh *

Jací jsou: Typický Kozoroh je zodpovědný, schopný soustředit se a vytrvat. Vystihuje jej ctižádost, určitá zdrženlivost, v přehnané míře až asketismus a sucharství, a pocit, že musí pracovat do úmoru.
Zaměřte se na: kolena
Co jim sluší: Doporučujeme klasickou áčkovou sukni, důležité je, aby délka sahala přesně ke kolenům. Ty, které nenosí sukni, sáhnou po džínách 'potrhaných' na kolenou. Účinek umocní černá nebo antracitová barva.

* Lev *

Jací jsou: Lví srdečnost, šlechetnost a sebejistota jsou proslulé. Někdy je můžeme pozorovat i v podobě okázalosti, sebepřeceňování nebo nafoukanosti.
Zaměřte se na: okolí srdce a dekolt
Co jim sluší: V zimě jsou to kožešinové límce, v létě užijí výrazné výstřihy končící v oblasti srdce a svršky ve lví zlaté barvě.

* Vodnář *

Jací jsou: Vodnářská energie je přátelská, plná důvtipu, originality a snahy odlišit se od ostatních. Vodnáři ale někdy mívají strach z intimity, často vystupují neosobně a chladně.
Zaměřte se na: holeně a lýtka
Co jim sluší: V astromódě sem patří kozačky, podkolenky, podvazky, a to v nápadných pestrobarevných vzorech.

* Panna *

Jaké jsou: Panna se vyznačuje smyslem pro detail, praktičností, spolehlivostí a střízlivostí. Tyto vlastnosti se mohou zvrhnout až do přílišné kritičnosti, usta­ranosti a chorobného puntičkářství.
Zaměřte se na: oblast mezi žaludkem a pasem
Co jim sluší: Pannám skvěle sednou topy poodhalující bříško, bokovky a korzety. Typickou barvou pro toto znamení je okrová ve všech odstínech.

* Ryby *

Jaké jsou: Ryby jsou jemné, soucitné, imaginativní, obětavé, a když to přeženou, tak i sebelítostivé, věčně zasněné, bezcílně bloumající a tíhnoucí k lenivosti.
Zaměřte se na: kotníky a chodidla
Co jim sluší: Na jejich popelčí nožky patří především kvalitní elegantní obuv, řetízky, nalakované nehty a prs­týnky. Vše hlavně v perlové, šedé a třpytivé barvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikneš ?

Jo
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama